Poradnia Urologiczna

Profilaktyka i leczenie:

/ chorób dróg moczowo – płciowych u mężczyzn

/ dróg moczowych u kobiet

/ różnych form nietrzymania moczu,

/ stanów zapalnych dróg moczowych i nerek

/ stanów zapalnych i przerostu prostaty u mężczyzn

/ nowotworów nerek, pęcherza, prostaty.

 

Diagnostyka:

/ Diagnostyka USG

/ Badanie per rectum

/ Markery nowotworowe

/ Badania obrazowe MRI, KT.

Poradnia Suchy Las

ul. Rolna 17

Pn. - Pt. 9.00 - 18.00

Rejestracja:

Osobiście: 8.00 - 18.00
Telefonicznie: 9.00 - 18.00

Nasz lekarz specjalizuje się w leczeniu chorób nerek i prostaty, wykonuje zabiegi takie jak:

 

/ operacyjne leczenie stulejki, w zależności od stopnia zaawansowania choroby, sprowadza się do wykonania zabiegu plastyki penisa lub obrzezania

/ krótkie wędzidełko, zabieg podcięcia wędzidełka prącia.

Cennik:

/ Operacja stulejki: 1000 – 1300 zł

/ Obrzezanie: 900 zł

/ Plastyka napletka: 800 zł (wizyta kontrolna w cenie)

/ Krótkie wędzidełko: 500 – 1000 zł (wizyta kontrolna w cenie)

/ Biopsja prącia – 600 zł

/ Biopsja stercza 1000 -1100 zł (wizyta kwalifikacyjna i kontrolna z omówieniem wyniku w cenie)

 

W pilnych przypadkach możliwe umówienie wizyty w przeciągu 15 min.

Tylko wizyty prywatne.

Specjaliści w tej poradni

Dr  Woźniak Przemysław

Naszą poradnię urologiczną w Suchym Lesie tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Ich ekspercka wiedza w zakresie leczenia chorób dróg moczowych i moczowo-płciowych uzupełniona jest o specjalistyczne, nowoczesne oprzyrządowanie.

czytaj więcej

Nasz urolog w Suchym Lesie zajmuje się szczegółową, kompleksową diagnostyką, leczeniem oraz wykonywaniem określonych zabiegów. Z usług tego specjalisty mogą Państwo skorzystać prywatnie.  Każdy pacjent może liczyć na pełen profesjonalizm oraz indywidualne podejście eksperta.

Profesjonalna poradnia urologiczna w Suchym Lesie

We wszelkich schorzeniach dotyczących dróg moczowych oraz moczowo-płciowych pomoże Państwu doświadczony urolog w Suchym Lesie. Wizyty odbywają się w estetycznych, przytulnych, a przy tym świetnie wyposażonych gabinetach, dzięki czemu diagnostyka i leczenie przebiegają sprawnie, a zarazem skutecznie.

Każdy pacjent może liczyć na profesjonalną, kompleksową opiekę. Aby taka była, urolog w Suchym Lesie nierzadko współpracuje z innymi specjalistami z naszej poradni, uważnie słucha potrzeb i uwag badanych osób, a także podchodzi z zaangażowaniem do wykonywanej diagnostyki oraz zabiegów.

Prywatny urolog w Suchym Lesie

W naszej poradni urologicznej w Suchym Lesie mogą Państwo podjąć leczenie prywatne. W celu umówienia się na wizytę zapraszamy do kontaktu telefonicznego we wskazanych godzinach lub osobistej rejestracji w przychodni.

W pilnych przypadkach konsultacja u naszego urologa w Suchym Lesie możliwa jest nawet w przeciągu 15 minut. Zapewniamy elastyczne terminy. Co więcej, na każdego pacjenta przeznaczamy taką ilość czasu, która pozwala na uważne i szczegółowe przeprowadzenie wywiadu, badania czy zabiegu.

Jakie usługi świadczy nasz urolog w Suchym Lesie?

Na wizyty u naszego urologa w Suchym Lesie zapraszamy osoby zmagające się z rozmaitymi chorobami dróg moczowych w przypadku kobiet oraz dróg moczowo-płciowych u mężczyzn. Zajmujemy się między innymi różnymi formami nietrzymania moczu, stanami zapalnymi dróg moczowych i nerek, przerostem prostaty, a także nowotworami pęcherza, prostaty oraz nerek.

W celu jak najdokładniejszego rozpoznania problemu pacjenta wykorzystujemy takie metody, jak badanie USG oraz per rectum, markery nowotworowe oraz techniki obrazowe – w tym rezonans magnetyczny i tomografię komputerową.

Nasz urolog w Suchym Lesie specjalizuje się szczególnie w leczeniu chorób dotykających nerek i prostaty oraz wykonuje szeroki zakres zabiegów. W ramach działalności poradni mogą Państwo poddać się operacji stulejki, plastyki napletka, obrzezaniu, biopsji prącia czy stercza, a także podcięciu wędzidełka.

Wszystkie zabiegi odbywają się z wykorzystaniem specjalistycznej aparatury, która gwarantuje ich bezpieczeństwo oraz skuteczne rezultaty. W poradni urologicznej w Suchym Lesie dokładamy wszelkich starań nie tylko w kontekście jakości świadczonych usług, ale również komfortu pacjenta podczas ich trwania. Serdecznie zapraszamy!

Poradnia Urologiczna

Konsultacja z badaniem USG
300 PLN
Operacja stulejki
1500 PLN
Zabieg krótkiego wędzidełka
800 PLN
Biopsja prącia
1200 PLN
z badaniem histopatologicznym