Poradnia Dermatologiczna

Diagnostyka chorób:

/ Skóry

/ Włosów

/ Paznokci

 

Najczęściej leczone schorzenia to:

/ Trądzik

/ Łuszczyca

/ Alergie skórne

/ Trądzik różowaty

/ Choroby układowe

 

W gabinecie dermatologicznym rozpoznajemy za pomocą badań mikroskopowych i laboratoryjnych grzybicę skóry i paznokci.

Poradnia Suchy Las

ul. Rolna 17

Pn. - Pt. 9.00 - 18.00

Rejestracja:

Osobiście: 8.00 - 18.00
Telefonicznie: 9.00 - 18.00

Prowadzimy diagnostykę znamion barwnikowych na podstawie badań videodermatoskopowych i ewentualne badań histopatologicznych wycinków skórnych.

W przypadku koniecznym pacjent kierowany jest na leczenie do poradni onkologicznej lub chirurgicznej.

W przypadku łagodnych zmian na skórze dermatolog może je usunąć za pomocą:

/ Krioterapii

/ Kriochirurgii

/ Elektrokoagulacji.

Specjaliści w tej poradni
Aleksandra Szewczyk dermatolog

Dr  Aleksandra Szewczyk

Dr Nadieżda Romaszkowa

Choroby skóry, włosów czy paznokci nie są może tak powszechne jak przeziębienie, ale wciąż są bardzo często spotykane. Występują one pod różnymi postaciami, do tego objawiając się na rozmaite sposoby poprzez przesuszoną skórę, świąd, pojawienie się zmian skórnych i wiele, wiele więcej. Zdecydowaną większość przypadłości dermatologicznych da się szybko i sprawnie wyleczyć – o ile oczywiście są one zdiagnozowane odpowiednio wcześniej. Nasza poradnia dermatologiczna w Suchym Lesie zajmuje się właśnie m.in. diagnozowaniem schorzeń dotykających przede wszystkim skóry, ale także paznokci czy włosów. Dzięki naszej pomocy pacjenci szybko zdobywają informację, co im dolega, a następnie mogą oni podjąć właściwe i idealnie dobrane do ich potrzeb leczenie. Jeżeli poszukujesz dermatologa prywatnie, jak i na Narodowy Fundusz Zdrowia, to jesteś teraz w odpowiednim miejscu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej Poradni Dermatologicznej.

Czytaj dalej…

Profesjonalna pomoc dermatologiczna w Suchym Lesie k. Poznania

Zapewniamy naszym pacjentom pełen pakiet usług związanych z rozpoznaniem ich choroby oraz wdrożeniem i prowadzeniem leczenia. Zgłaszając się do naszej poradni dermatologicznej najszybciej, jak to możliwe, zwiększasz swoją szansę na wyzdrowienie.

Usuwanie zmian skórnych zazwyczaj wykorzystuje się do leczenia bardzo rozległych schorzeń, które wymagają takiej interwencji, a także przy lekkich nowotworach różnego typu. Tylko pozbywając się źródła problemu jesteśmy w stanie rozpocząć skuteczny proces leczenia i wrócić do zdrowia. Wiele osób decyduje się również na usunięcie nawet tych niegroźnych znamion ze względu na walory estetyczne.

Każde z podejmowanych przez naszych dermatologów działań, które ma na celu usunięcie zmian skórnych, jest wykonywane za pomocą nowoczesnych urządzeń i technologii, które są nie tylko szybkie i zapewniają świetne rezultaty, ale przede wszystkim są one bezpieczne i mało inwazyjne. Podczas każdej wizyty możemy zagwarantować naszym pacjentom profesjonalne podejście, opiekę na najwyższym poziomie i bardzo przyjemną atmosferę, co również ma bardzo duże znaczenie w przypadku schorzeń skóry, głowy czy paznokci.

Dlaczego szukając pomocy warto wybrać naszą poradnię dermatologiczną na NFZ lub prywatnie?

Ponieważ działamy na rynku już od długiego czasu, stale zapewniając naszym klientom pomoc i profesjonalną diagnostykę i zabiegi, a także obsługę na najwyższym możliwym poziomie. W naszej poradni pacjenci są najważniejsi, dlatego poświęcamy im całą naszą uwagę i do każdej osoby podchodzimy absolutnie indywidualnie, co pozwala na precyzyjną diagnostykę i dobranie odpowiedniego leczenia do konkretnego przypadku.

Specjaliści pracujący w naszej poradni dokładają wszelkich starań, aby każda wizyta przebiegała miło i przyjemnie, dzięki czemu pacjenci czują się u nas dobrze, co ma dla nas ogromne znaczenie.

Jeżeli potrzebujesz profesjonalnej pomocy dermatologicznej, to serdecznie zapraszamy do naszego Specjalistycznego Centrum Medycznego OMEGA. Dołożymy wszelkich starań, aby rozpoznać Twój problem zdrowotny i zapewnić Ci specjalistyczną opiekę i leczenie na najwyższym poziomie. W przypadku pojawienia się jakichkolwiek pytań, uprzejmie prosimy o kontakt. W trakcie rozmowy z chęcią udzielimy na nie wyczerpujących odpowiedzi i wyjaśnimy wszystkie nieoczywiste kwestie.

Poradnia Dermatologiczna

Konsultacja dermatologiczna
220 PLN
Włókniaki - usunięcie do 5 sztuk
400 PLN
Włókniaki - usunięcie powyzej 5 sztuk
600 PLN
Wymrażanie ciekłym azotem kurzajek do 3 sztuk
300 PLN
Wymrażanie ciekłym azotem kurzajek powyzej 3 sztuk
500 PLN