Poradnia Chirurgiczna

Urazy w obrębie tkanek miękkich całego ciała z wyjątkiem głowy i szyi.

 

 

Przyjmowanie pacjentów z:

/ Kamicą dróg żółciowych

/ Zapaleniem wyrostka robaczkowego

/ Zapaleniem trzustki

/ Chorobami jelita cienkiego i grubego

/ Chorobami odbytnicy

(hemoroidy, owrzodzenia)

 

 

Poradnia Suchy Las

ul. Rolna 17

Pn. - Pt. 9.00 - 18.00

Rejestracja:

Osobiście: 8.00 - 18.00
Telefonicznie: 9.00 - 18.00

Zabiegi:

/ Usunięcia wrastających paznokci

/ Usunięcia kaszaków, włókniaków, modzeli, brodawek, znamion wraz z badaniem histopatologicznym.

Specjaliści w tej poradni

Dr Grzegorz Wojdyło

W naszej poradni chirurgicznej w Suchym Lesie pacjenci mogą skorzystać zarówno ze świadczeń w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia, jak i opieki prywatnej. Lekarze przyjmujący w ośrodku to prawdziwi specjaliści w swojej dziedzinie. Dzięki temu są w stanie zaoferować wysoką jakość diagnostyki oraz leczenia różnego rodzaju problemów zdrowotnych, które wymagają poddania się operacji.

czytaj więcej

Specjalistyczna poradnia chirurgiczna w Suchym Lesie

Nasz chirurg w Suchym Lesie zajmuje się zarówno leczeniem zachowawczym, jak i operacyjnym schorzeń obejmujących tkanki miękkie. Każda wizyta czy zabieg odbywają się w komfortowym gabinecie oraz przebiegają w profesjonalnej, bezpiecznej atmosferze.

Poradnia chirurgiczna w Suchym Lesie dysponuje nowoczesnym zapleczem sprzętowym, które pozwala nam na świadczenie szerokiego zakresu usług diagnostycznych, a także utrzymywanie wysokiej skuteczności przebiegu operacji. Podczas wizyt lekarz skupia swoją uwagę na uważnym wysłuchaniu i zbadaniu pacjenta, aby nie pominąć żadnych istotnych symptomów.

OMEGA, chirurg w Suchym Lesie – zakres usług

W Suchym Lesie chirurg na NFZ z naszej przychodni przyjmuje również w ramach ubezpieczenia prywatnego. Szeroki zakres usług pozwala na skorzystanie z kompleksowej diagnostyki i leczenia urazów powstałych w obrębie tkanek miękkich, z wyjątkiem głowy oraz szyi.

Podczas świadczenia porad czy konsultacji nasz chirurg w Suchym Lesie wykazuje się empatią, a także profesjonalizmem w stosunku do każdego pacjenta. Dokładamy wszelkich starań, aby zarówno diagnostyka, jak i leczenie przynosiły jak najlepsze rezultaty, a także były dostosowane do indywidualnych potrzeb chorych.

W ramach naszej poradni chirurgicznej w Suchym Lesie wykonujemy również drobne zabiegi, takie jak – między innymi – usuwanie wrastających paznokci, kaszaków, brodawek, włókniaków, modzeli czy znamion. Podejrzane zmiany skórne w dalszej kolejności poddawane są szczegółowemu badaniu histopatologicznemu, które umożliwia nam postawienie trafnej diagnozy oraz odpowiednie zaplanowanie dalszych działań.

Kiedy należy udać się do chirurga? Suchy Las

Wszystkich pacjentów prywatnych oraz posiadających skierowanie od lekarza POZ zapraszamy do naszej poradni OMEGA. Chirurg w Suchym Lesie to specjalista z wieloletnim doświadczeniem, dysponujący odpowiednimi narzędziami i sprzętem.

W naszej przychodni przyjmujemy między innymi pacjentów z kamicą dróg żółciowych, zapaleniem wyrostka robaczkowego, zapaleniem trzustki, chorobami jelita cienkiego, grubego, a także odbytnicy. Chirurg w Suchym Lesie zajmuje się ponadto leczeniem oparzeń oraz zranień.

Warto wiedzieć, że szybkie podjęcie działań może pomóc uniknąć konieczności poddania się operacji. W wielu przypadkach wcześnie wykryte zmiany da się leczyć w sposób nieinwazyjny, co zapobiega trudnej i długotrwałej rekonwalescencji. Robimy, co w naszej mocy, aby zapewniać pacjentom najwyższy standard świadczonych usług, co przekłada się na renomę naszej poradni chirurgicznej w Suchym Lesie.

Poradnia Chirurgiczna

Konsultacja Chirurgiczna
220 PLN
Chirurgiczne usunięcie 1 zmiany skórnyej
350 - 400 PLN
z badaniem histopatologicznym
Chirurgiczne usunięcie 2 zmian skórnych
600 PLN
z badaniem histopatologicznym
Chirurgiczne usunięcie
200 PLN
każdej następnej zmiany skórnej
Kriochirurgia brodawek wirusowych
250 - 300 PLN
Wizyta + Zabieg
Usunięcie płytki paznokciowej całej
500 PLN