Poradnia Okulistyczna

Diagnostyka i leczenie wad narządu wzroku:

/ Krótkowzroczność

/ Nadwzroczność

/ Zaćma

/ Jaskra

/ AMD

/ Astygmatyzm

 

Badania:

/ za pomocą Spektralnej Optycznej Koherentnej Tomografii ( SOCT)

/ Koherentna tomografia komputerowa OCT

/ Ostrości wzroku

/ Badanie zmian dna oka w nadciśnieniu i cukrzycy.

/ Oznaczenia ciśnienia gałki ocznej

/ Dna oka

/ Komputerowe pola widzenia

/ Dobór okularów

 

Poradnia Suchy Las

ul. Rolna 17

Pn. - Pt. 9.00 - 18.00

Rejestracja:

Osobiście: 8.00 - 18.00
Telefonicznie: 9.00 - 18.00

Stany wymagające pilnej konsultacji:

 

/ silny ból oka lub oczu

/ nagłe pogorszenie widzenia

/ błyski

/ ciało obce w oku

Specjaliści w tej poradni okulistycznej

Dr Magdalena Malenda

Dr Marcin Siudziński

Dr Agnieszka Perz

Dr Monika Klimas

Oczy są jednym z najważniejszych narządów naszego ciała, umożliwiając nam postrzeganie świata i zachowywanie pełnej sprawności. Profesjonalna diagnostyka oraz skuteczna profilaktyka w obszarze okulistyki są w stanie skutecznie zmniejszyć ryzyko powstawania lub rozwijania się wielu schorzeń, umożliwiając wczesne wykrycie problemów. Dbałość o ten aspekt zwiększa znacznie szanse na skuteczne leczenie i zachowanie pełnej funkcjonalności wzroku. Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z zakresem usług medycznych, jakie realizujemy w naszej poradni okulistycznej. Suchy Las to miejscowość, w której znajduje się nasza placówka.

Czytaj dalej…

 

Okulistyka Suchy Las – świadczenia prywatnie, okulista NFZ

Działamy jako prywatna poradnia okulistyczna oraz świadczymy szereg usług w obszarze diagnostyki, leczenia i profilaktyki w ramach systemu Narodowego Funduszu Zdrowia. Dzięki NFZ pacjenci mają możliwość skorzystania z podstawowych usług okulistycznych, takich jak badania wzroku, kontrole, diagnostyka i niektóre procedury terapeutyczne bez dodatkowych opłat. Natomiast prywatne usługi okulistyczne oferują dodatkowe korzyści, takie jak szybszy dostęp do wizyt, rozszerzony zakres badań, wybór bardziej zaawansowanych procedur leczniczych czy nowoczesne technologie.

Jednocześnie podkreślamy, że niezależnie od wybranej formy realizacji świadczeń, nasza poradnia okulistyczna w Suchym Lesie dba o profesjonalne i indywidualne podejście do każdego pacjenta. Wysoką jakość usług medycznych stawiamy na piedestale naszej działalności.

 

Specjalistyczny sprzęt diagnostyczny – prywatna poradnia okulistyczna

W naszej prywatnej poradni okulistycznej specjalistyczny sprzęt diagnostyczny stanowi kluczowy element, umożliwiający precyzyjną i kompleksową ocenę stanu zdrowia oczu. Inwestujemy w nowoczesną aparaturę, która pozwala na szczegółową analizę struktury oka, weryfikację sprawności układu wzrokowego oraz wykrycie najmniejszych nieprawidłowości czy zmian patologicznych. Dzięki zaawansowanemu sprzętowi, nasi specjaliści mogą precyzyjnie diagnozować schorzenia oczu, monitorować postępy terapii oraz dostosowywać leczenie do indywidualnych potrzeb pacjenta, zapewniając najwyższy standard opieki okulistycznej.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jakie cechy powinien mieć profesjonalny okulista. Suchy Las to miejscowość, w której zdobyliśmy zaufanie setek mieszkańców. Z naszych usług okulistycznych korzystają także pacjenci z okolicznych miast, miasteczek i wsi.

 

Okulista prywatnie lub w ramach NFZ – zakres świadczeń

W naszej prywatnej poradni okulistycznej zajmujemy się zarówno diagnostyką, leczeniem, profilaktyką, a także profesjonalną pomocą w przypadku stanów wymagających pilnej konsultacji z okulistą. Suchy Las to miejscowość, w której znajduje się nasza placówka. Poniżej znajdują się szczegółowe informacje o zakresie prowadzonych świadczeń. Nasi pacjenci mają szansę skorzystać ze wsparcia okulistycznego zarówno w ramach publicznej opieki zdrowotnej, finansowanej przez NFZ, jak i prywatnie, co pozwala na wybór odpowiedniego dla siebie trybu świadczeń w zależności od indywidualnych potrzeb i preferencji.

 

Poradnia okulistyczna NFZ i prywatnie – rejestracja wizyt i kontakt

Wysoką jakość realizowanych przez nas świadczeń w zakresie okulistyki potwierdzają opinie setek zadowolonych pacjentów. Dbamy o dobrą komunikację, pełnię profesjonalizmu, kompleksowe wsparcie medyczne oraz indywidualne podejście. Nasi lekarze okuliści posiadają wysokie kwalifikacje i specjalistyczną wiedzę w zakresie okulistyki.

Dzięki elastycznym godzinom rejestracji, pacjenci mają możliwość umówienia się na wizytę osobiście od poniedziałku do piątku od godziny 8:00 do 18:00 lub kontaktując się telefonicznie między 9:00 a 18:00 – również w dni robocze. Nasza poradnia okulistyczna w Suchym Lesie znajduje się na ul. Rolnej 17. Na naszej stronie znajdziecie Państwo wszelkie, niezbędne dane kontaktowe (tj. numer telefonu). W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości co do opisywanych świadczeń i okulistyki w Suchym Lesie, zachęcamy do kontaktu.

Poradnia Okulistyczna

Konsultacja okulistyczna
220 PLN
badanie wzroku i dobór szkieł
Konsultacja okulistyczna
250 PLN
z badaniem dna oka
Płukanie dróg łzowych
50 PLN
Usunięcie ciała obcego
50 PLN
Tomografia optyczna oczu
250 PLN
OCT w trakcie konsultacji
Tomografia optyczna
150 PLN
oczu OCT
Usunięcie drobnych zmian
150 - 600 PLN
na powiekach za pomocą elektro lub kriochirurgii
Komputerowe badanie
50 PLN
pola widzenia