Fizjoterapia

Fizjoterapia (ang. physical therapy, physiotherapy, PT) – usługi świadczone przez fizjoterapeutów osobom i populacjom w celu rozwijania, utrzymywania i przywracania ich maksymalnej sprawności oraz poprawy funkcjonowania przez całe życie. Usługi te są świadczone w sytuacjach, w których ruch i funkcja są zagrożone przez proces starzenia się, urazy, ból, choroby, zaburzenia, warunki lub czynniki środowiskowe, i przy zrozumieniu, że funkcjonalny ruch ma zasadnicze znaczenie dla zdrowia.

Poradnia Biedrusko

ul. Zjednoczenia 6/97

Pn. - Pt. 9.00 - 17.00

Rejestracja:

Osobiście: 9.00 - 17.00
Telefonicznie: 9.00 - 17.00

Fizjoterapia obejmuje interakcje między fizjoterapeutą, pacjentami/klientami, innymi pracownikami ochrony zdrowia, rodzinami, opiekunami i społecznościami w procesie, w którym potencjał ruchowy jest badany/oceniany, a cele są ustalane przy użyciu wiedzy i umiejętności unikalnych dla fizjoterapeutów.

Cennik Fizjoterapii

Wizyta/Konsultacja

Kinezyterapia

Pierwsza wizyta indywidualnej pracy z pacjentem (45 min)
130 PLN
Wizyta obejmuje konsultację i kwalifikacje pacjenta. Wywiad, badanie przedmiotowe oraz pierwszy zabieg masażu/terapii.
Konsultacja fizjoterapeutyczna
60 PLN
Wizyta obejmuje wywiad, analizę schorzenia i propozycję leczenia.
Ćwiczenia czynne lub w odciążeniu
50 PLN
30 min
Instruktaż ćwiczeń
90 PLN
30 min

Terapia indywidualna

Fizykoterapia

Indywidualna terapia / masaż częściowy
90 PLN
30 min
Indywidualna terapia / masaż całego kręgosłupa
120 PLN
45 min
Terapia indywidualna
170 PLN
60 min
Mata do akupresury i bańki chińskie
50 PLN
20 min
Kinesiology taping
50 - 60 PLN
Aplikacja
Wyciąg odcinka lędźwiowego
50 PLN
Przy wykupieniu pakietu 10 terapii indywidualnych/ masażu, pacjent płaci za 9 wizyt.
Suche igłowanie
100 PLN
Laseroterapia
20 PLN
1 zabieg
Ultradźwięki
20 PLN
1 zabieg
Elektroterapia
20 PLN
Galwanizacja, jonoforeza, elektrostymulacja, IF, DD, TENS / 1 zabieg
Magnetoterapia
20 PLN
1 zabieg
Lampa SOLLUX
20 PLN
1 zabieg
Pakiet 10 zabiegów
180 PLN

Masaże relaksacyjne

Masaż relaksacyjny
190 PLN
z masłem Shea całościowy 60 min
Masaż relaksacyjny
100 PLN
z masłem Shea całościowy 30 min
Masaż antycellulitowy bańkami chińskimi
150 PLN
45 min

Fizjoterapeuta prywatnie – pomoc specjalisty

W ofercie naszego Specjalistycznym Centrum medycznym znajdą Państwo usługi fizjoterapeutyczne świadczone zarówno w formie ambulatoryjnej, jak i opieki prywatnej, dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań każdego pacjenta. To propozycja dla osób poszukujących kompleksowego, spersonalizowanego podejścia do procesu rehabilitacji. Dzięki możliwości korzystania z terapii w naszej nowoczesnej placówce pacjenci mogą liczyć na elastyczność terminów oraz środowisko sprzyjające skupieniu na procesie leczenia.

Fizjoterapeuta w Biedrusku, będący specjalistą z wieloletnim doświadczeniem, dokładnie analizuje historię medyczną, obecny stan zdrowia oraz specyfikę schorzeń. Następnie opracowuje indywidualny plan terapii, który będzie odpowiadał na unikalne potrzeby i cele rehabilitacyjne pacjenta.

czytaj więcej

Sprawdzony fizjoterapeuta, Biedrusko – indywidualne podejście do każdego pacjenta

Podczas prowadzenia fizjoterapii w Biedrusku priorytetem jest zapewnienie każdemu pacjentowi opieki na najwyższym poziomie, co osiągamy dzięki indywidualnemu podejściu doświadczonych specjalistów. Kluczowy element ich pracy stanowi zrozumienie unikalnych potrzeb i oczekiwań każdego, kto do nich trafia, co pozwala na skuteczną celowaną terapię.

Rozpoczynając od dokładnej diagnozy, poprzez wybór optymalnych metod leczenia, aż po ciągłą ocenę postępów – nasz zespół jest zaangażowany w każdy etap procesu rehabilitacyjnego. Zrozumienie przyczyn problemów zdrowotnych i dostosowanie planu terapeutycznego do indywidualnej sytuacji pacjenta stanowi fundament naszej pracy.

Praktyka każdego fizjoterapeuty w Biedrusku opiera się na ścisłej współpracy z innymi specjalistami medycznymi, ponieważ pozwala to na zachowanie holistycznego podejścia do zdrowia i dobrego samopoczucia. Dzięki temu jesteśmy w stanie nie tylko efektywnie reagować na obecne dolegliwości, ale również pracować nad zapobieganiem przyszłym problemom zdrowotnym.

Współpraca z chorymi opiera się na transparentnej komunikacji, dzięki czemu każda osoba uczestnicząca w terapii ma pełną świadomość zakresu i celów planowanych działań. Edukacja pacjentów na temat ich stanu zdrowia, metod leczenia oraz strategii zapobiegania dalszym urazom jest nieodłącznym elementem naszej pracy. Dzięki temu nie tylko lepiej rozumieją proces leczenia, ale również czują się bardziej zaangażowani i odpowiedzialni za własny powrót do pełni sił.

Fizjoterapia prywatnie Biedrusko – dlaczego warto z niej korzystać?

Fizjoterapia w Biedrusku jest kluczowym elementem procesu rehabilitacyjnego, mającym na celu nie tylko leczenie, ale również zapobieganie powstawaniu dalszych urazów czy dysfunkcji. Dzięki zastosowaniu odpowiednio dobranych technik terapeutycznych istnieje możliwość zmniejszenia bólu, zwiększenia zakresu ruchu, wzrostu siły mięśniowej, a także poprawy ogólnej kondycji i jakości życia pacjentów.

Korzystanie z usług profesjonalnego fizjoterapeuty prywatnie przynosi długofalowe korzyści, pomagając w powrocie do pełnej sprawności, a także w utrzymaniu zdrowego stylu życia.