Poradnia Ginekologiczno-Położnicza

Nasi specjaliści specjalizują się w obszarze zdrowia kobiet w każdym okresie jej życia, oferując diagnostykę i profilaktykę. Skuteczne leczenie z różnych dziedzin ginekologii i onkologii.

 

Najczęstsze problemy, jakimi zajmują się ginekolodzy, to:

/ zaburzenia miesiączkowania

/ stany zapalne pochwy

/ antykoncepcja

/ niepłodność

/ nowotwory narządów rodnych

/ wkładki

/ leczenie w okresie menopauzy

Poradnia Suchy Las

ul. Rolna 17

Pn. - Pt. 9.00 - 18.00

Rejestracja:

Osobiście: 8.00 - 18.00
Telefonicznie: 9.00 - 18.00

/ USG ciąży 4D

/ USG piersi

/ prowadzenie ciąży

/ badania cytologiczne

/ leczenie nadżerek

/ leczenie kłykcin i nadżerek

/ mięśniaki macicy

/ polipy trzonu macicy

/ wczesne wykrywanie,

/ torbiele okołojajowodowe

/ rak jajnika lub jajowodu.

Specjaliści w tej poradni

Dr Klaudyna Madziar

prof. dr hab. n. med. Marek Spaczyński

Poradnia ginekologiczno-położnicza NFZ to placówka medyczna specjalizująca się w opiece zdrowotnej skierowanej do kobiet na różnych etapach ich życia – od okresu dojrzewania, przez wiek rozrodczy, aż po okres menopauzy. Zakres usług świadczonych w poradni ginekologiczno-położniczej jest wszechstronny i obejmuje badania profilaktyczne, diagnostykę, leczenie schorzeń ginekologicznych, opiekę nad kobietami w ciąży, pomoc w planowaniu rodziny, a także leczenie stanów patologicznych, w tym nowotworów narządów rodnych.

Czytaj dalej…

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z poniższymi informacjami na temat naszej placówki, zlokalizowanej w miejscowości Suchy Las. Poradnia ginekologiczno-położnicza prowadzi zapisy na wizyty stacjonarnie i telefonicznie. Świadczenia realizowane są od poniedziałku do piątku.

 

Prywatna poradnia ginekologiczno-położnicza – zakres usług

Nasza poradnia ginekologiczno-położnicza to miejsce, gdzie dbamy o zdrowie kobiet na każdym etapie ich życia. Specjaliści w naszym zespole posiadają bogate doświadczenie w obszarze diagnostyki, profilaktyki oraz w skutecznym leczeniu różnorodnych schorzeń z zakresu ginekologii. Oferujemy szeroki zakres usług zarówno dla pacjentek korzystających z prywatnej opieki medycznej, jak i w ramach systemu NFZ. Nasza placówka znajduje się w Suchym Lesie. Poradnia ginekologiczno-położnicza wyposażona jest w specjalistyczny sprzęt, dzięki któremu możliwe jest sprawne i dokładne wykonawstwo specjalistycznych badań diagnostycznych i profilaktycznych.

 

Ginekolog NFZ i prywatnie – nasze świadczenia

Od samego początku naszej działalności stawiamy na indywidualne podejście do każdej pacjentki. W przychodni pracują wyspecjalizowani lekarze ginekolodzy, położne oraz zespół specjalistów. Stawiamy na rzeczowość, profesjonalizm oraz empatię. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jakimi cechami powinien wyróżniać się wykwalifikowany lekarz ginekolog. Suchy Las to miejsce, gdzie znajduje się nasza placówka. Zaznaczamy, że Narodowy Fundusz Zdrowia zapewnia dostęp do podstawowych i specjalistycznych zabiegów oraz konsultacji ginekologiczno-położniczych.

Regularne wizyty kontrolne, badanie palpacyjne piersi, testy laboratoryjne mające na celu ocenę parametrów hormonalnych, diagnostyka ultrasonograficzna narządów rodnych w celu wykrycia ewentualnych patologii, monitorowanie ciąży, konsultacje z położną, badanie cytologiczne w celu wykrywania ewentualnych zmian w szyjce macicy, a także terapie mięśniaków, torbieli, polipów, endometriozy to tylko niektóre ze świadczeń medycznych, które realizujemy w naszej poradni ginekologiczno-położniczej NFZ i prywatnie.

Kompleksowe wsparcie ginekologiczno-położnicze – ginekolog prywatnie a NFZ

W ramach NFZ pacjentki mają prawo do korzystania z usług na podstawie skierowania od lekarza pierwszego kontaktu. Istnieje również możliwość korzystania z dodatkowych świadczeń nieobjętych pakietem podstawowym, ale finansowanych przez pacjentki. W przypadku chęci uzyskania szczegółowych informacji, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Zakres usług, realizowanych w naszej prywatnej poradni ginekologiczno-położniczej jest bardzo szeroki.

Suchy las – poradnia ginekologiczno-położnicza – kontakt

Serdecznie zapraszamy do naszej poradni ginekologiczno-położniczej w Suchym Lesie. To miejsce, które stawia na indywidualne podejście do pacjentek, zapewniając im opiekę opartą na wysokich kwalifikacjach kadry lekarskiej oraz najnowszych osiągnięciach medycyny. Oferujemy szeroki zakres świadczeń medycznych dostępnych zarówno w ramach NFZ, jak i w formie prywatnej opieki medycznej. Rejestracja dostępna osobiście od godziny 8:00 do 18:00 oraz telefonicznie w godzinach od 9:00 do 18:00. Nasz zespół specjalistów czeka na Państwa pod numerem telefonu: 61 652 16 06. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości co do terminów, dokładnej lokalizacji, czy innych kwestii związanych z rejestracją i świadczonymi usługami, zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

Poradnia Ginekologiczno - Położnicza

Konsultacja profesorska ginekologiczno-onkologiczna
400 PLN
z badaniem USG
Konsultacja profesorska ginekologiczno-onkologiczna cytologia
450 PLN
z badaniem USG
Konsultacja ginekologiczno-położnicza
300 PLN
z badaniem USG
Konsultacja ginekologiczno-położnicza cytologia
350 PLN
z badaniem USG
Przedłużenie recepty
100 PLN
USG piersi
100 PLN
Wkłada antykoncepcyjna miedziana Cooper T (założenie + wkładka)
1200 PLN
Wkładka antykoncepcyjna hormonalna Mirena (założenie + wkładka)
1800 PLN
Usunięcie wkładki domacicznej
500 PLN
KTG
100 PLN