Poradnia Laryngologiczna

Diagnostyka i leczenie chorób:

/ uszu

/ nosa

/ gardła

/ krtani

/ zatok przynosowych

/ ślinianek

/ węzłów chłonnych.

 

Rozpoznanie i leczenie niedosłuchu różnego pochodzenia:

/ przewodzeniowe – woskowina

/ czuciowo nerwowe

/ odbiorcze.

 

Zajmuje się także leczeniem obwodowego porażenia nerwu twarzowego o różnej etiologii.

Poradnia Suchy Las

ul. Rolna 17

Pn. - Pt. 9.00 - 18.00

Rejestracja:

Osobiście: 8.00 - 18.00
Telefonicznie: 9.00 - 18.00

W badaniu laryngologicznym łatwo rozpoznaje się nowotwory:

/ jamy ustnej

/ gardła

/ krtani

/ ślinianek.

 

W przypadkach koniecznych uzupełnia badanie o USG narządów szyi.  Przeprowadza wstępną diagnozę na podstawie wycinka histopatologicznego, w przypadkach koniecznych kieruje do Centrum Onkologii Nowotworów głowy i szyi.

Laryngolog diagnozuje i leczy wszystkie  rodzaje niedosłuchów oraz zawrotów głowy u dzieci i dorosłych. W przypadkach koniecznych dopasowuje aparat słuchowy. Dorośli pacjenci oraz dzieci z chorobami zapalnymi migdałków i zatok są kierowani przez laryngologa na odpowiednie badania diagnostyczne i konieczne zabiegi. W przypadkach ostrych wykonywane są punkcje zatok przynosowych. W stanach przewlekłych przygotowuje się pacjenta do zabiegu operacyjnego.

 

Specjaliści w tej poradni

prof. Małgorzata Wierzbicka

dr Katarzyna Ochnik

dr Stanisław Klisowski

Dr Ewa Majchrzak

Dr n. med. Waldemar Wojnowski

Wiele osób kojarzy laryngologię głównie z badaniami słuchu, jednak jest to dziedzina medycyny, która obejmuje znacznie większy zakres. Specjalista z tego obszaru zajmuje się m.in. diagnostyką chorób uszu, ale także nosa, gardła, krtani czy ślinianek. Widać więc wyraźnie, że zasięg możliwości lekarzy jest znacznie szerszy, niż wydaje się na pierwszy rzut oka.

czytaj więcej

W naszym centrum medycznym funkcjonuje poradnia laryngologiczna, w której realizujemy pełen zakres badań diagnostycznych w kierunku chorób, niepełnosprawności czy nowotworów. Jeżeli więc zmagają się Państwo z problemami zdrowotnymi dotykającymi narządu słuchu, gardła, nosa, zatok czy krtani lub zaistniała potrzeba kontroli, czy wszystko jest w porządku – to właściwe miejsce. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Laryngolog w Suchym Lesie na NFZ

W naszej poradni laryngologicznej przyjmujemy zarówno pacjentów w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia, jak i prywatnie. Badania przeprowadzane są przez lekarzy specjalistów przy użyciu nowoczesnych metod oraz urządzeń. Dzięki wykorzystywaniu aktualnych zdobyczy techniki i szerokiej wiedzy nasi specjaliści trafnie, a zarazem szybko znajdują źródło problemów. Jeżeli więc potrzebują Państwo pomocy laryngologa w Suchym Lesie, zachęcamy do nawiązania kontaktu z naszym centrum medycznym.

Poradnia laryngologiczna – Suchy Las

Poza wyżej wymienionym badaniami diagnostycznymi zajmujemy się również rozpoznawaniem i leczeniem niedosłuchu wywołanego przez różnego rodzaju czynniki. W razie potrzeby nasi lekarze pomogą również dobrać odpowiedni aparat słuchowy, który będzie idealnie dopasowany nie tylko do wady słuchu użytkownika, ale także do jego wymagań oraz potrzeb.

Dlaczego warto nam zaufać? Laryngolog, Suchy Las

Działamy już od wielu lat, stale zapewniając pacjentom najwyższej jakości leczenie i obsługę. Od samego początku funkcjonowania naszego Specjalistycznego Centrum Medycznego OMEGA stawiamy dobro osób, które zgłaszają się do nas po pomoc, na pierwszym miejscu.

Kadra składa się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy codziennie wykorzystują całą swoją wiedzę i umiejętności, aby rozwiązywać problemy zdrowotne pacjentów. Do każdego przypadku lekarze podchodzą całkowicie indywidualnie, dzięki czemu są w stanie szybko, a zarazem trafnie wyprowadzić diagnozę oraz zaplanować proces leczenia. Dbamy również o to, aby każda wizyta – nie tylko w poradni laryngologicznej, ale w całym centrum medycznym – przebiegała w komfortowej atmosferze.

Jeżeli więc potrzebują Państwo profesjonalnej pomocy laryngologicznej lub zaszła potrzeba skorzystania z usług innej poradni specjalistycznej, to serdecznie zapraszamy do Specjalistycznego Centrum Medycznego OMEGA. W celu umówienia wizyty można skorzystać z numeru telefonu podanego na stronie w zakładce „Kontakt” lub udać się osobiście do placówki, aby się zarejestrować.

W przypadku jakichkolwiek pytań nasi specjaliści pozostają do dyspozycji i z chęcią udzielą na nie wyczerpujące odpowiedzi.

Poradnia Laryngologiczna

Konsultacja laryngologiczna
300 PLN
Kriochirurgia
500 PLN
małżowin nosowych cykl 5 zabiegów
Punkcja zatoki szczękowej
100 PLN
Płukanie uszu
50 PLN
Tamponada nosa
30 PLN
Usunięcie tamponady nosa
30 PLN
Zdjęcie szwów laryngologicznych
100 PLN
Usunięcie ciała obcego
100 PLN
z zakresu ORL
Kriochirurgia zmian w obrębie
200 PLN
narządów laryngologicznych, skóry twarzy nosa
Nacięcie ropnia
200 PLN
okołomigdałkoweago z drenażem
Założenie opatrunku usznego
50 PLN
sączkowanie
Kateteryzacja trąbek słuchowych
700 PLN
Paracenteza
300 PLN