Pn - Pt 09.00 - 20.00 +48 61 652 16 06info@scmomega.pl
Zaufało nam
129,000+ Pacjentów
Twoja Przychodnia
w okolicy
Najlepsi Specjaliści
w Suchym Lesie

Poradnia Dermatologiczna

Dr Nadia Romaszkowa

Dr Maria Mazurkiewicz

Poradnia Dermatologiczna

Dermatolog zajmuje się leczeniem i diagnostyką chorób skóry, włosów i paznokci. Schorzenia najczęściej leczone przez dermatologa to: trądzik, łuszczyca, alergie skórne, trądzik różowaty, choroby układowe. W gabinecie dermatologicznym rozpoznajemy za pomocą badań mikroskopowych i laboratoryjnych grzybicę skóry i paznokci.

Dermatolog przeprowadza diagnostykę znamion barwnikowych w oparciu o badanie videodermatoskopowe i ewentualne badanie histopatologiczne wycinków skórnych. W przypadku koniecznym kieruje na leczenie do poradni onkologicznej lub chirurgicznej.

W przypadku łagodnych zmian na skórze dermatolog może je usunąć za pomocą krioterapii, kriochirurgii, elektrokoagulacji.

Umów wizytę prywatną

Wyślemy potwierdzenie wizyty w przeciągu 24 godzin. Pilne? Zadzwoń +48 61 812 70 26

Adres

ul. Zjednoczenia 6/97
62-0003 Biedrusko

Biedrusko +48 61 812 70 26
info@scmomega.pl

Dojazd do Biedruska

Facebook

This message is only visible to admins.
Problem displaying Facebook posts. Backup cache in use.
Click to show error
Error: The user must be an administrator, editor, or moderator of the page in order to impersonate it. If the page business requires Two Factor Authentication, the user also needs to enable Two Factor Authentication. Type: OAuthException
SCM Omega w Biedrusku poszukuje pracownika na stanowiskoREJESTRATORKI. Zainteresowane osoby prosimy o wiadomość prywatną. 📥 ... See MoreSee Less
View on Facebook