Pn - Pt 09.00 - 20.00 +48 61 652 16 06info@scmomega.pl
Zaufało nam
129,000+ Pacjentów
Twoja Przychodnia
w okolicy
Najlepsi Specjaliści
w Suchym Lesie

Poradnia Zdrowia Psychicznego

Poradnia Zdrowia Psychicznego

Oferta Poradni psychiatryczno – psychologicznej skierowana jest do osób potrzebujących profesjonalnego wsparcia psychologicznego i psychiatrycznego w rozwiązaniu trudności w obszarze szeroko rozumianego zdrowia psychicznego. Pomagamy osobom przechodzącym kryzys i potrzebującym wsparcia w sytuacji śmierci, rozwodu, problemów małżeńskich, wychowawczych i rodzinnych. Pomagamy także pacjentom cierpiącym z powodu zaburzeń nerwicowych (lęki) i zaburzeń nastroju (depresje). Oferujemy profesjonalną pomoc w sesjach terapeutycznych pacjentom mającym  trudności w radzeniu sobie ze stresem, mającym problemy w relacjach z innymi.

 

Leczenie farmakologiczne prowadzone jest przez specjalistę psychiatrii co zapewnia pełen profesjonalizm w doborze leków oraz opiece nad pacjentem.

 

Leczone choroby: zaburzenia lękowe, zaburzenia emocjonalne, depresja, zaburzenia nastroju, stres, kryzys emocjonalny, zaburzenia osobowości, nerwice, lęki, zaburzenia psychosomatyczne, ADHD, problemy wychowawcze, trudności szkolne, dyskalkulia, autyzm, fobia społeczna, Choroba afektywna dwubiegunowa, Kryzys w związku, kryzys życiowy, menopauza, zaburzenia odżywiania, bulimia, uzależnienia, alkoholizm, DDA – dorosłe dzieci alkoholików, uzależnienie od hazardu, zaburzenia zachowania, zaburzenia pamięci, trauma, niepowodzenia ciążowe, depresja okołoporodowa/poporodowa, myśli samobójcze, ból emocjonalny, bezsenność, niepłodność, molestowanie seksualne, zespół lęku uogólnionego, zespół stresu pourazowego, niskie poczucie własnej wartości, nadpobudliwość psychoruchowa z deficytem uwagi, fobia szkolna, dysgrafia, problemy rodzinne, rozwód, separacja, zazdrość, autoagresja, uzależnienie od internetu, uzależnienie od multimediów, gier, kryzys związany ze stratą, kryzys i wypalenie zawodowe, obniżona samoocena, poszukiwanie sensu życia.

Dr Szeliga-Neyman Agnieszka
Psychiatra

Mgr Irmina Bobowska
Psycholog

Mgr Anna Kruszyńska
Psycholog

Umow wizyte

Wyslemy potwierdzenie wizyty w przeciagu 24 godzin. Pilne? Zadzwon +48 61 652 16 06

Adres

ul. Rolna 17,
62-002 Suchy Las

Suchy Las +48 61 652 16 06

info@scmomega.pl

Gabinety Czynne

Pon - Pt09:00 - 18:00

Dojazd do Suchego Lasu

Facebook

Specjalistyczne Centrum Medyczne OMEGA powstało w 2001r. Inwestując w nowoczesny sprzęt i aparaturę medyczną, stale poszerzamy zakres działalności. Oferujemy miłą obsługę, dostęp do najlepszych specjalistów i szeroki zakres usług medycznych. Od 2012r. świadczymy usługi w ramach prywatnych ubezpieczeń. Nasze usługi medyczne kierowane są zarówno do klientów indywidualnych, jak i zakładów pracy. Posiadamy dwie specjalistyczne przychodnie lekarskie: w Suchym Lesie i Biedrusku k/Poznania. Oferujemy pełną opiekę medyczną – od badań diagnostycznych poprzez lekarzy specjalistów, także zabiegi ambulatoryjne, fizjoterapię i badania profilaktyczne. Realizujemy porady i konsultacje: dermatologa, chirurga, ortopedy, laryngologa, neurologa, ginekologa, okulisty, urologa, psychologa i psychiatry. Do dyspozycji pacjentów oferujemy pracownię rehabilitacji w której wykonywane sązabiegi zgodnie z zaleceniami i potrzebami chorych. Specjalistyczne Centrum Medyczne OMEGA świadczy także usługi w ramach prywatnych firm ubezpieczeniowych. Podstawą do przyjęcia w ramach prywatnych ubezpieczeń jest posiadanie ważnej karty ubezpieczyciela. Zakres usług wykonywanych w ramach prywatnych ubezpieczeń i sposób weryfikacji zależy od wykupionego zakresu usług.JUŻ DZIŚ UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ!scmomega.pl#centrummedyczne #poznań #suchylas #lekrzspecjalista #poradnia #dermatolog #laryngolog #ginekolog #urolog #psycholog #psychiatra #dermatolog #neurolog #poznań #suchylas #biedrusko ... See MoreSee Less
View on Facebook