Pn - Pt 09.00 - 20.00 +48 61 652 16 06info@scmomega.pl
Zaufało nam
129,000+ Pacjentów
Twoja Przychodnia
w okolicy
Najlepsi Specjaliści
w Suchym Lesie

O nas

Historia Naszego Centrum

Witam na stronie

Specjalistycznego Centrum Medycznego OMEGA

Założycielka i Prezes SCM OMEGA

Specjalistyczne Centrum Medyczne OMEGA

Dermatologia, Chirurgia, Ortopedia, Laryngologia, Neurologia, Ginekologia, Okulistyka, Urologia, Psychologia i Psychiatria

Specjalistyczne Centrum Medyczne OMEGA powstało w 2001r.

Inwestując w nowoczesny sprzęt i aparaturę medyczną, stale poszerzamy zakres działalności. Oferujemy miłą obsługę, dostęp do najlepszych specjalistów i szeroki zakres usług medycznych, wykonujemy ponad 50 000 usług rocznie w ramach umów z Narodowym Funduszem Zdrowia. Od 2012r. świadczymy usługi w ramach prywatnych ubezpieczeń. Nasze usługi medyczne kierowane są zarówno do klientów indywidualnych, jak i zakładów pracy.

Posiadamy dwie specjalistyczne przychodnie lekarskie: w Suchym Lesie i Koziegłowach k/Poznania. Oferujemy pełną opiekę medyczną – od badań diagnostycznych poprzez konsultacje u lekarzy pierwszego kontaktu oraz lekarzy specjalistów, także zabiegi ambulatoryjne, fizjoterapię i badania profilaktyczne.

Specjalistyczne Centrum Medyczne Omega udziela świadczeń w ramach umowy z NFZ oraz w ramach prywatnych wizyt. Realizujemy porady i konsultacje: dermatologa, chirurga, ortopedy, laryngologa, neurologa, ginekologa, okulisty, urologa, psychologa i psychiatry. Współpracujemy również z lekarzem tzw. pierwszego kontaktu w ramach tej poradni przyjmują lekarze specjaliści medycyny rodzinnej i pediatra.

Do dyspozycji pacjentów oferujemy pracownię rehabilitacji w której wykonywane są zabiegi zgodnie z zaleceniami i potrzebami chorych.

Specjalistyczne Centrum Medyczne OMEGA świadczy także usługi w ramach prywatnych firm ubezpieczeniowych. Podstawą do przyjęcia w ramach prywatnych ubezpieczeń jest posiadanie ważnej karty ubezpieczyciela. Zakres usług wykonywanych w ramach prywatnych ubezpieczeń i sposób weryfikacji zależy od wykupionego zakresu usług.

0
Specjalistów
0+
Zadowolonych Pacjentów
0
Lokalizacje
0
Certyfikaty i Nagrody

Dojazd

Znajdź nas na mapie

Umów Wizytę

Wyślij e-mail

Rejestracja

Zadzwoń : +48 61 652 16 06