Fizjoterapia Koziegłowy

Fizjoterapia Koziegłowy

os. Leśne 1A/U7

Pn. - Pt. 8.00 - 18.00

Rejestracja:

Osobiście: 8.00 - 18.00
Telefonicznie: 8.00 - 18.00

Fizjoterapia: 577 366 836

W nagłych przypadka możliwe jest umówienie wizyty w ciągu 15 minut.

Fizjoterapeuci  świadczą  usługi osobom  w celu rozwijania, utrzymywania i przywracania ich maksymalnej sprawności oraz poprawy funkcjonowania przez całe życie. W sytuacjach, w których ruch i funkcja są zagrożone przez proces starzenia się, urazy, ból, choroby, zaburzenia, warunki lub czynniki środowiskowe, i przy zrozumieniu, że funkcjonalny ruch ma zasadnicze znaczenie dla zdrowia.

Fizjoterapia obejmuje interakcje między fizjoterapeutą, pacjentami i innymi pracownikami ochrony zdrowia oraz rodzinami, opiekunami. Proces, w którym potencjał ruchowy jest badany/oceniany, a cele są ustalane przy użyciu wiedzy i umiejętności unikalnych dla fizjoterapeutów.

Cennik Fizjoterapii

Wizyta/Konsultacja

Kinezyterapia

Pierwsza wizyta indywidualnej pracy z pacjentem (45 min)
130 PLN
Wizyta obejmuje konsultację i kwalifikacje pacjenta. Wywiad, badanie przedmiotowe oraz pierwszy zabieg masażu/terapii.
Konsultacja fizjoterapeutyczna
60 PLN
Wizyta obejmuje wywiad, analizę schorzenia i propozycję leczenia.
Ćwiczenia czynne lub w odciążeniu
50 PLN
30 min
Instruktaż ćwiczeń
90 PLN
30 min

Terapia indywidualna

Fizykoterapia

Indywidualna terapia / masaż częściowy
90 PLN
30 min
Indywidualna terapia / masaż całego kręgosłupa
120 PLN
45 min
Terapia indywidualna
170 PLN
60 min
Kinesiology taping
50 - 60 PLN
Aplikacja
Wyciąg odcinka lędźwiowego
50 PLN
Przy wykupieniu pakietu 10 terapii indywidualnych/ masażu, pacjent płaci za 9 wizyt.
Suche igłowanie
100 PLN
Laseroterapia
20 PLN
1 zabieg
Ultradźwięki
20 PLN
1 zabieg
Elektroterapia
20 PLN
Galwanizacja, jonoforeza, elektrostymulacja, IF, DD, TENS / 1 zabieg
Magnetoterapia
20 PLN
1 zabieg
Lampa SOLLUX
20 PLN
1 zabieg
Pakiet 10 zabiegów
180 PLN

Masaże relaksacyjne

Masaż relaksacyjny
190 PLN
z masłem Shea całościowy 60 min
Masaż relaksacyjny
100 PLN
z masłem Shea całościowy 30 min
Masaż antycellulitowy bańkami chińskimi
150 PLN
45 min

Skuteczna fizjoterapia – Koziegłowy

Oferujemy fizjoterapię w Koziegłowach dedykowaną mieszkańcom poszukującym profesjonalnej pomocy w zakresie rehabilitacji, poprawy zdrowia i kondycji fizycznej. Nasz zespół doświadczonych specjalistów działa z pasją oraz zaangażowaniem, mając na uwadze dobro, a także komfort pacjentów.

W naszej praktyce stawiamy na wysoką jakość usług oraz indywidualne podejście do pojedynczego przypadku. Rozumiemy, że każdy pacjent ma unikalne potrzeby i cele terapeutyczne. Dlatego też oferujemy spersonalizowane plany leczenia, dostosowane do konkretnych wymagań i oczekiwań.

Nasze usługi fizjoterapeutyczne opierają się na najnowszych osiągnięciach nauki oraz sprawdzonych metodach terapeutycznych, zapewniając skuteczną rehabilitację i wsparcie w powrocie do pełnej sprawności fizycznej. Dzięki profesjonalnemu podejściu, połączonemu z zaawansowanym sprzętem jesteśmy w stanie sprostać różnorodnym potrzebom pacjentów, niezależnie od rodzaju dolegliwości czy stopnia zaawansowania schorzenia.

czytaj więcej

Koziegłowy – fizjoterapia na miarę potrzeb pacjenta

W ramach naszych usług oferujemy konsultacje fizjoterapeutyczne, które stanowią fundament każdego procesu terapeutycznego. Podczas tych spotkań specjaliści dokładnie analizują stan zdrowia każdego pacjenta, identyfikując problemy oraz określając optymalny plan działania.

Terapia indywidualna to kluczowy element naszej praktyki, który koncentruje się na dostosowaniu zabiegów do konkretnych potrzeb i możliwości każdego pacjenta. Poprzez indywidualne podejście oraz stałą ocenę postępów jak doświadczeni fizjoterapeuci jesteśmy w stanie zapewnić skuteczną, a zarazem spersonalizowaną opiekę, zmierzającą do szybkiego powrotu do pełnej sprawności.

Kinezyterapia

Kinezyterapia, czyli terapia ruchem, odgrywa istotną rolę w naszym podejściu do rehabilitacji. Poprzez specjalnie dostosowane zestawy ćwiczeń i techniki aktywnego ruchu wspieramy proces reedukacji ruchowej oraz wzmacniania mięśni. To z kolei przyczynia się do poprawy ogólnej kondycji fizycznej, a także funkcjonalności ciała.

Fizykoterapia

Fizykoterapia to kolejny kluczowy element naszej oferty, wykorzystujący różnorodne metody fizyczne, takie jak elektroterapia, ultradźwięki czy terapia laserowa. Służy w celu łagodzenia bólu, redukcji stanów zapalnych oraz wspomagania procesu gojenia tkanek.

Nasze nowoczesne urządzenia i doświadczony personel gwarantują skuteczną, a jednocześnie bezpieczną fizykoterapię.

Masaż relaksacyjny

Tym, którzy potrzebują momentu relaksu i odprężenia, oferujemy również usługi masażu relaksacyjnego. 

Dzięki specjalistycznym technikom, które są nie tylko przyjemne, ale także korzystne dla zdrowia, nasi masażyści pomagają złagodzić napięcie mięśniowe, redukować stres oraz przywrócić harmonię ciała i umysłu.

Fizjoterapia prywatnie – Koziegłowy

Dodatkowo chcemy podkreślić, że wszystkie usługi świadczymy prywatnie, co umożliwia nam zapewnienie indywidualnego podejścia do każdego pacjenta. Dzięki temu możemy skoncentrować się w pełni na potrzebach i celach terapeutycznych zgłaszających się do nas osób, zapewniając najwyższą jakość opieki zdrowotnej.

Fizjoterapia, NFZ – Koziegłowy

Dodatkowo, jako firma dbająca o dostępność wysokiej jakości opieki zdrowotnej dla wszystkich, świadczymy także usługi refundowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia (NFZ). Dzięki temu nasza opieka jest dostępna dla szerszego grona pacjentów, zapewniając im kompleksową i profesjonalną pomoc terapeutyczną bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów.