Fizjoterapia Domowa

Forma fizjoterapii skierowana do pacjentów:

 

 •  z ogniskowymi uszkodzeniami mózgu,
 •  w stanach po zatorach mózgowych,
 •  po udarach krwotocznych mózgu,
 •  po urazach do 12 miesięcy od ostrego incydentu mózgowego z ciężkimi uszkodzeniami centralnego i obwodowego układu nerwowego 5 stopnia w skali Rankina (nie dotyczy dzieci do 18 roku życia)
 •   z uszkodzeniem rdzenia kręgowego do 12 miesięcy od powstania uszkodzenia,

Poradnia Biedrusko

ul. Zjednoczenia 6/97

Pn. - Pt. 9.00 - 17.00

Rejestracja:

Osobiście: 9.00 - 17.00
Telefonicznie: 9.00 - 17.00

Specjaliści: 61 812 70 26

 •  z chorobami przewlekle postępującymi, a w szczególności: miopatiami, chorobą Parkinsona, zapaleniem wielomięśniowym, rdzeniowym zanikiem mięśni, guzami mózgu, procesami demielinizacyjnymi, stwardnieniem rozsianym  SM, polineuropatią, neuropatią,
 •  z kolagenozami (np. toczeń układowy, twardzina, zapalenie wielomięśniowe),
 • z przewlekłymi zespołami pozapiramidowymi,
 • z chorobami zwyrodnieniowymi stawów biodrowych lub kolanowych oraz po zabiegach endoprotezoplastyki stawu do 6 miesięcy po operacji,
 • z urazami kończyn dolnych do 6 miesięcy po urazie,
 • osoby w stanie wegetatywnym lub apalicznym.

Domowa wizyta fizjoterapeutyczna ---- 150 PLN

Biedrusko – fizjoterapia domowa

Oferujemy fizjoterapię domową w Biedrusku – propozycję stworzoną z myślą o osobach z ograniczoną mobilnością oraz potrzebujących specjalistycznej opieki medycznej w swoim własnym otoczeniu. Kiedy dostępność do wysokiej jakości usług może być ograniczona, nasze wsparcie staje się nieocenioną alternatywą dla tradycyjnej wizyty w gabinecie.

czytaj więcej

Nasza oferta fizjoterapii domowej to nie tylko wygoda, ale przede wszystkim wsparcie dla osób, które z różnych przyczyn mają utrudniony dostęp do leczenia rehabilitacyjnego. Dzięki doświadczeniu zespołu specjalistów oraz dedykowanemu podejściu do pacjenta zapewniamy kompleksową opiekę medyczną w komfortowym środowisku domowym.

Zależy nam na tym, aby pacjenci otrzymali nie tylko skuteczną terapię, ale także wsparcie emocjonalne. To pozwoli im skupić się na powrocie do pełnej sprawności fizycznej. Nasza fizjoterapia domowa jest skierowana do tych, którzy potrzebują specjalistycznej opieki, ale nie mogą z różnych powodów korzystać z tradycyjnych wizyt w gabinecie.

Fizjoterapia domowa prywatnie – Biedrusko

Nasze usługi fizjoterapii domowej w Biedrusku realizujemy prywatnie, zapewniając pełną dyskrecję, intymność oraz indywidualne podejście do potrzeb zdrowotnych. Dzięki temu możemy skupić się w pełni na zapewnieniu wysokiej jakości opieki medycznej, dostosowanej do konkretnych wymagań i oczekiwań każdego pacjenta.

Nasz priorytet to kompleksowa i profesjonalna rehabilitacja w środowisku domowym, gdzie pacjent może czuć się bezpiecznie oraz swobodnie.

Fizjoterapia domowa, NFZ – Biedrusko

Poza usługami prywatnymi oferujemy też fizjoterapię domową na NFZ w Biedrusku.

Biedrusko – fizjoterapia domowa na różne problemy zdrowotne

Oferujemy fizjoterapię domową w Biedrusku dla szerokiego spektrum pacjentów z różnorodnymi schorzeniami i stanami zdrowia. Dla osób z ogniskowymi uszkodzeniami mózgu proponujemy opiekę, która może pomóc w przywracaniu funkcji motorycznych oraz poprawie koordynacji ruchowej. Pacjenci po zatorach mózgowych oraz udarach krwotocznych mózgu mają możliwość skorzystania z naszych usług w procesie rehabilitacji, wspierając tym samym powrót do codziennych aktywności.

Osoby po urazach do 12 miesięcy od ostrego incydentu mózgowego z ciężkimi uszkodzeniami centralnego i obwodowego układu nerwowego 5 stopnia w skali Rankina, jak również chorzy z uszkodzeniem rdzenia kręgowego do 12 miesięcy od jego powstania, mogą liczyć na naszą specjalistyczną opiekę. Fizjoterapia domowa w naszym wydaniu skupia się na przywracaniu funkcji ruchowych oraz poprawie jakości życia tych pacjentów, wspierając ich w procesie rekonwalescencji.

Osobom z chorobami przewlekle postępującymi, takimi jak miopatie, choroba Parkinsona, zapalenie wielomięśniowe czy też stwardnienie rozsiane, proponujemy indywidualnie dostosowane sesje fizjoterapii w domowym środowisku. Nasz zespół specjalistów może pomóc w łagodzeniu objawów, poprawie sprawności fizycznej oraz utrzymaniu jak najwyższej jakości życia.

Kolejną grupą, której proponujemy fizjoterapię domową, są osoby z kolagenozami, przewlekłymi zespołami pozapiramidowymi oraz chorobami zwyrodnieniowymi stawów biodrowych lub kolanowych, a także po zabiegach endoprotezoplastyki stawu do 6 miesięcy po operacji. Nasze sesje terapeutyczne mogą przyczynić się do poprawy mobilności, zmniejszenia bólu i przywrócenia sprawności pooperacyjnej.

Dodatkowo oferujemy fizjoterapię domową osobom z urazami kończyn dolnych do 6 miesięcy po urazie, wspierając proces rekonwalescencji i rehabilitacji.